Sháníte vybavení do domácnosti? Při online nákupu můžete výrazně ušetřit

PENÍZE
10.05.18
Přečteno 121 krát

Největší výhodou online nákupů je nižší cena zboží

V českých vodách už jsou nákupy po internetu zcela běžné. Lidé nakupují online především kosmetiku, elektroniku, doplňky stravy, hračky a oblečení. V e-shopu ale můžete výhodně pořídit i veškerý nábytek a vybavení do domácnosti. 

 
Průzkumem v terénu získáte jistotu

Hypoteční kalkulačka Spočítat Spočítat Spočítat Rádi vám poradíme po telefonu

Řada lidí dává přednost nákupu zařízení do bytu v kamenných obchodech, protože si chce produkt pořádně prohlédnout a vyzkoušet. Řešením je najít si zboží v obchodě předem a poté ho pořídit levněji v e-shopu


Online obchodů je v dnešní době celá řada, mezi nejznámější patří ASKO nebo SCONTO. Pokud se za vybavením bytu vydáte touto cestou, máte jistotu, že přesně víte, co kupujete.

 
Výběrem online ušetříte čas

Možná už přesně víte, co chcete koupit, nebo teprve hledáte. V obojím případě vám poslouží internetový vyhledávač. Na Googlu najdete konkrétní produkt nebo e-shopy specializované na nábytek a vybavení domu či bytu. 


Velkým pomocníkem jsou srovnávače cen, jako je Heuréka.cz, které vám kromě nejvýhodnějších možností nákupu vyberou i ověřené prodejce nebo třeba specializovaný módní agregátor Lookio. Vyzkoušet můžete i nákupní galerie, například Mall.cz nebo Kasa.cz.

 
Nakupujte s odměnou

Objevili jsme i další možnost, jak při online nákupu ještě více ušetřit. Takzvané cashback portály vám po nákupu vrátí část zaplacené částky zpět. Největším z těchto portálu je cashback Plná Peněženka


Celé to funguje docela snadno zaregistrujete, vyberete si e-shop, kde chcete nakoupit, prokliknete se přímo do obchodu. 


Nakoupíte, zaplatíte a pak už si jen počkáte na finanční odměnu za nákup neboli cashback. 


Částka, kterou vám Plná Peněženka vrátí, se může vyšplhat až na 25 % procent ceny za váš nákup.

 
Ve kterých e-shopech nakoupíte s cashbackem? 

Na Plnapenezenka.cz najdete téměř 600 online obchodů, kde získáte odměnu za svůj nákup. Pokud sháníte nábytek a další vybavení domácnosti, vyzkoušejte třeba Nejlevnějšínábytek.cz, IDEAnábytek.cz, SCONTO-nábytek.cz, ASKO-nábytek.cz a další. Designový nábytek a doplňky najdete na Vivre.cz, VEMZU.cz nebo třeba Homein.cz.


A jak velká bude vaše odměna neboli cashback? Na e-shopu VEMZU.CZ získáte ze svého nákupu 6% cashback, na e-shopu IDEA-nábytek.cz vám Plná Peněženka vrátí z každého nákupu 5 % zpět. Pro vaši představu – za nákup sedačky tak ušetříte třeba 700 Kč.

 
Když vám dojdou finance

Online samozřejmě nakoupíte i na úvěr. Pokud si na vybavení bytu vezmete úvěr nebo půjčku, můžete navíc díky online nákupům ušetřit nemalou částku na jeho splácení. 


Jde jen o to vybrat si ten správný bankovní produkt. Například MONETA Money Bank poskytuje Expres půjčku pro rychlé sjednání anebo půjčku s rezervou. E-shopy také nabízejí nákupy na splátky s různým navýšením.

 

publikováno redakci hypoteka.cz

Naším cílem je vám pomáhat dělat správná finanční rozhodnutí při tak důležitém životním okamžiku, jako je pořízení vlastního bydlení.

Sdílet článek na:

Potřebujete více informací?

nebo

nás kontaktujte zdarma na telefonním čísle 800 212 220

Sledujte násna Facebooku