Rozsviťte si svůj domov!

ŽIVOTNÍ STYL
27.12.16
Přečteno 155 krát

Povedlo se vám skvěle zařídit bydlení, doladit barvy i materiály dekorací, ale ještě stále to není ono? Atmosféru skutečného domova vašemu příbytku dodá osvětlení.

Vědci prokázali, že světlo přímo ovlivňuje naše pocity a nálady. Abychom se tedy ve svém bytě cítili co nejpříjemněji, je nutné věnovat jeho výběru dostatečnou pozornost Komplexní služby, týkající se nábytku a bytových doplňků.


Kouzlo správného osvětlení

Každá místnost by měla být vybavena jak centrálním, tak i náladovým svítidlem. Zatímco centrální lampa na sebe strhává veškerou pozornost a pokoji dominuje, náladové světlo nenápadně dokresluje atmosféru a prostor díky němu působí útulněji. Jak jistě tušíte, právě volba designového provedení je u centrálního osvětlení tou nejzásadnější.

Na retro vlně

Velké oválné či kulaté lampy, které byly módním hitem v sedmdesátých letech, jsou zpět! Obě známé varianty, závěsná i stropní, dodají prostoru nádech velkorysosti a nikdo je nepřehlédne. Tento nadčasový design je typický například pro sérii osvětlení Pasteri v obchodních domech kika. Navíc, v této řadě naleznete i stolní lampičky a další náladová světla.


Z dob našich babiček

Zařízení bytů z první poloviny dvacátého století slaví velký návrat. Secesní a meziválečná svítidla byla nejen krásná, ale zároveň praktická. Kovové konstrukce závěsných lamp v měděném nebo černém provedení lze podle typu místnosti využít nejen jednotlivě, ale třeba i ve více kusech v řadě za sebou. Velký jídelní stůl osvětlený třemi vzdušnými svítidly, například z kolekce Vintage, se snadno stane šperkem vaší jídelny.


Hypoteční kalkulačka Spočítat Spočítat Spočítat Rádi vám poradíme po telefonu

publikováno redakci hypoteka.cz

Naším cílem je vám pomáhat dělat správná finanční rozhodnutí při tak důležitém životním okamžiku, jako je pořízení vlastního bydlení.

Sdílet článek na:

Potřebujete více informací?

nebo

nás kontaktujte zdarma na telefonním čísle 800 212 220

Sledujte násna Facebooku