Refinancování vaší hypotéky nemusí bolet jako návštěva u zubaře

RADÍME
13.05.19
Přečteno 235 krát

Vyřešte si refinancování své hypotéky z pohodlí domova.

Už několik let platíte zbytečné poplatky a máte vysokou úrokovou sazbu jen proto, že vás odrazuje zdlouhavé řešení v bance. Také vám to je povědomé? Dnes si totiž lidé mnohem více váží svého času, všechny důležité a méně příjemné věci než dny strávené s rodinou nebo přáteli proto odkládají na později. I za cenu, že budou bance platit více, než musí. Přitom se i takové nepohodlí dá rychle a jednoduše vyřešit – přece jen žijeme v digitální době.


Proces online refinancování funguje už několik let v mnoha zemích. A lidem šetří nejen peníze, ale i jejich drahocenný čas. Přitom je to tak jednoduché: místo vysedávání na pobočkách to člověk zvládne z pohodlí domova za pár minut. Taky jste někdy spoustu důležitých rozhodnutí a řešení tak dlouho odkládali jen proto, že se vám nechtělo do banky? Díky MONETA Money Bank a společnosti Refinanso.cz, která produkt přinesla do České republiky, už nic nemusíte přesouvat na zítřek. Výhodný a inovativní proces refinancování se nyní může zabydlet i u vás doma.


Klamavé reklamy - dnešní problém hypoték

Nebudeme si nic nalhávat, reklam s klamavým sdělením je dnes plný internet . Jen co si uděláte kalkulaci, už si pochvalujete dobrou úrokovou sazbu. Až teprve po pár dnech vyjednávání a vyplňování dotazníků zjistíte, že se vám sazba zvýší o půl procenta nahoru, protože nesplňujete podmínky nejvýhodnější sazby.   Refinanso.cz vás ale za nos ani peněženku tahat nebude – opravdu můžete počítat s tím, co vám vyjde na jejich hypoteční kalkulačce, navíc s pravděpodobně nejlepší úrokovou sazbou na trhu. Nabídne vám někdo lepší? Refinanso.cz se vám ji pokusí vždy vyrovnat. Háčky a hvězdičky pod čarou? Kdepak, všechno řeší férově a otevřeně.Rok 2019 a konec fixace pro více než 100 tisíc úvěrů

Podle současných trendů se předpokládá, že procesem refinancování projde v tomto roce pouze 20 procent úvěrů. Většina klientů zůstane u svých bank a zvolí pouze tzv. refixaci. Důvodem je jejich špatná zkušenost se složitým a zdlouhavým procesem sjednání hypotéky, právě proto se jim do toho znovu nechce. Refinanso.cz chce tento mýtus na trhu zbořit a lidem ušetřit tisíce korun. Pokud bude vše tak jednoduché, že to celé zvládnete sami do 30 minut, budete mít ještě chuť zůstávat u stávající banky a platit víc, než musíte?

 

Přesvědčte se sami na www.refinanso.cz


publikováno redakci hypoteka.cz

Naším cílem je vám pomáhat dělat správná finanční rozhodnutí při tak důležitém životním okamžiku, jako je pořízení vlastního bydlení.

Sdílet článek na:

Potřebujete více informací?

nebo

nás kontaktujte zdarma na telefonním čísle 800 212 220

Sledujte násna Facebooku